przyjazd:
wyjazd:
Cena od 159
kod promo
ZADZWOŃ Rezerwacja LOKALIZUJ

Rozrywka dla młodzieży

CENTRUM ATRAKCJI WOJSKOWYCH BASTION
Atrakcja turystyczna miasta, oferująca przy tym dobrą zabawę dla zainteresowanych. Na terenie Bastionu możliwość przejażdżki czołgiem, zabawa w imprezach integracyjnych w oparciu o wojskowy sprzęt, czynny jest także sklep z odzieżą wojskową. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z posiłku z wojskowej kuchni polowej oraz strzelnicy z broni pneumatycznej. Doskonała propozycja dla przyjezdnych rodzin z dziećmi i młodzieży.

Bastion położony jest przy ulicy Koszalińskiej (przy wyjeździe na Koszalin)
Telefon kontaktowy: 
0 506 285 760

PARK LINOWY
Cieszący się ogromnym powodzeniem wśród turystów jest jedną z większych atrakcji miasta. Zajmuje obszar parku sąsiadujący z miejskim Ośrodkiem Kultury. Wykonana z niezwykłą dbałością trasa opiera się na systemie lin, podestów oraz siatek pociągnietych od drzewa do drzewa, w taki sposób, że dostarcza niezwykłej zabawy i emocji. Każdy uczestnik wyposażony jest w atestowaną uprząż, kask, linki zabezpieczające i karabińczyki, których używa do bezpiecznego poruszania się po przeszkodach. Konstrukcja parku obejmuje 3 trasy, o rosnącym stopniu utrudnienia. Rozrywka jest doskonała zarówno dla młodżieży i dorosłych, to również okazja, żeby zmierzyć się z własnym lękiem wysokości.

Park linowy czynny jest od 1 maja do 30 września. Położony jest w parku, przy Regionalnym Centrum Kultury (RCK), ca. 200m od dworca kolejowego.
Telefon kontaktowy:
0 608505007, 0 502493892.

Oferty specjalne

Opinie gości

“Bardzo dobry hotel w świetnej i cichej lokalizacji. Polecam!”
Wiktor_Z, Booking.com
Gorąco polecam wszystkim.
Katarzyna, holidaycheck.pl
Świetny hotel!
Łukasz, holidaycheck.pl

Dane kontaktowe

Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian +48 531 070 090
+48 94 354 00 12

hotel@hotel-maxymilian.pl

ul. Marcina Borzymowskiego 3-4
78-100 Kołobrzeg, Polska

$$$

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij