ANRUFEN Buchung FINDEN

Aktuelles

Polski Bon Turystyczny wykorzystasz w Hotelu Maxymilian!!! 2020-07-26

Polski Bon Turystyczny wykorzystasz w Hotelu Maxymilian!!!

Rodzinne wakacje to wyjątkowy czas w roku, w którym jesteście razem. W hotelu Maxymilian możesz zrealizować bon turystyczny i skupić się tym, co najważniejsze — na najbliższych.

Wspólne poranki, podczas których nikt się nigdzie nie spieszy, długie spacery podczas, których możecie godzinami rozmawiać i po prostu być ze sobą. To wreszcie setki pięknych chwil i wspomnień, które pozostaną z Wami na zawsze. Polski Bon Turystyczny może w tym pomóc.

Podaruj sobie i najbliższym coś najcenniejszego — przeżycia, niezapomniane momenty, które jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą.

Wykorzystaj Polski Bon Turystyczny w Hotelu Maxymilian.

 

 

Details ansehen

WAŻNE zmiany w związku z COVID-19 2020-06-14

WAŻNE zmiany w związku z COVID-19

Drodzy Goście,

 

w trosce o Nasze wspólne bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju

dostępnymi na stronie: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe, wprowadziliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny.

 

Przed przyjazdem, chcielibyśmy zwrócić Waszą szczególną uwagę na kilka z nich, tak aby pobyt u nas był dla Was komfortowy oraz bezpieczny:

- w łazienkach pokojowych oraz w strefie SPA obowiązuje zakaz używania hotelowych suszarek nadmuchowych (również do włosów) – suszarki do włosów muszą więc Państwo przywieźć ze sobą

- goście, pracownicy i dostawcy/serwisanci mają obowiązek dezynfekcji rąk zaraz po wejściu do hotelu

- prosimy pamiętajcie, że na terenie hotelu w miejscach ogólnodostępnych obowiązuje nakaz zakrywania ust oraz nosa

basen, sauna, jacuzzi oraz strefa SPA są dostępne w godz. 07:00 – 21:00 z dodatkową przerwą na dezynfekcję w godz. 11:00-13:00  

- serwis sprzątający w trakcie pobytu odbywa się, po uprzednim zgłoszeniu w recepcji, wyłącznie na życzenie Gościa i pod jego nieobecność w godz. 08:00-14:00; chęć skorzystania z serwisu prosimy zgłaszać w recepcji do godz. 18:00 dnia poprzedzającego

- w hotelu obowiązuje zasada zachowania bezpiecznej, zalecanej odległości  między Gośćmi (min. 2 m)

- wszystkie posiłki serwowane są w restauracji do stołów, odległość od stolików wynosi 2m zgodnie z obowiązującymi zaleceniami;

- śniadanie – zaserwujemy Państwu talerz zimnych przekąsek + dania ciepłe do wyboru na życzenie (zamawiane na bieżąco)

- obiadokolacja – podczas śniadania wybierają Państwo dania z przygotowanego menu

 

 

 

Details ansehen

Sicherheit und Partnerschaft - unsere Stornokonditionen 2020-05-01

Sicherheit und Partnerschaft - unsere Stornokonditionen
Liebe Gäste,
 
danke für Ihre langjährige Treue und Ihr Vertrauen. Wir haben immer transparente, faire und partnerschaftliche Konditionen vereinbart - dazu zählen sicherlich auch unsere Stornokonditionen. Zur Stärkung unseres Miteinanders in diesen schwierigen Zeiten möchten wir Ihnen daher eine Umbuchungsmöglichkeit für Reisen und Aufenthalte bis zum 31.08.2020 bis einen Tag vor Anreise anbieten. Diese Terminverschiebung gilt ohne Nennung von Gründen - jedoch unter Berücksichtigung der aktuellen Verfügbarkeiten sowie der Preise für den neu gewählten Zeitraum. Die Verschiebung Ihrer Anreise  ist sogar bis zum 31.08.2021 möglich. Die Änderung dieser Stornoregelung betrifft neben Neubuchungen selbstverständlich auch frühere Direktbuchungen für den betroffenen Zeitraum.
Details ansehen

Przyleć do nas na Sylwestra! :) Zabawa z DJ'em, na wesoło i na luzie, pyszne menu! 2019-12-31

{{e($n->title ? $n->title : $page->title)

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 531 070 090 ub mailowy: hotel@hotel-maxymilian.pl

Details ansehen

Festiwal radości z okazji Dnia Dziecka 01-03 czerwca 2019-05-27

Festiwal radości z okazji Dnia Dziecka 01-03 czerwca

Już w najbliższy weekend (01-03 czerwca) zapraszamy Państwa na szereg imprez z okazji Dnia Dziecka organizowanych przez miasto Kołobrzeg. W programie m.in.: występy artystów ulicznych, zajęcia plastyczne, filmy w RCK w Kołobrzegu i wiele innych. Szczegółowy plan imprezy dostępny jest na stronie głównej miasta Kołobrzeg. Polecamy!

Details ansehen

Koncert skrzypcowy na Dzień Mamy - 26 maja 2019-05-22

{{e($n->title ? $n->title : $page->title)

Zapraszamy serdecznie naszych gości oraz mieszkańców Kołobrzegu na kameralny koncert skrzypcowy, który odbędzie się w naszej kawiarni hotelowej w niedzielę 26 maja o godzine 16:00. To świetna okazja, aby w tym wyjątkowym dniu miło spędzić czas ze swoją mamą. Zapraszamy!

Details ansehen

Dni Kołobrzegu 24-26.05.2019 2019-05-17

Dni Kołobrzegu 24-26.05.2019

Już dokładnie za tydzień w weekend 24-26.05.2019 odbędą się w naszym mieście Dni Kołobrzegu. Będzie to czas obfitujący w wiele atrakcji dla mieszkańców i turystów. Szczegółowy plan imprez dostępny jest na stronie głównej miasta Kołobrzeg.

Details ansehen

Profitieren Sie von Direktbuchungen! 2019-05-16

{{e($n->title ? $n->title : $page->title)

Am 1. Mai haben wir einen Bonus für direkte Buchungen in Form vom Rabatt für den Parkplatz sowie einen Rabatt für eine Newsletter-Anmeldung eingeführt. Gleichzeitig möchten wir hervorheben, dass unsere individuellen Gäste mit einem gratis Bademantel-Service sowie einem frei wählbaren Willkommensdrink aus der Drink-Karte belohnt werden! :-)
Wir bedanken uns noch einmal sehr herzliche für Ihr Vertrauen und animieren Sie zu weiteren Buchungen auf unerer Internetseite.

Details ansehen

Gästebewertungen

"Sehr gutes Hotel in fantastischer und ruhiger Lage. Ich kann es nur weiterempfehlen!"
Wiktor_Z, Booking.com
Ich empfehle es alle weiter.
Katarzyna, holidaycheck.pl
Tolles Hotel!
Lukasz, holidaycheck.pl

Kontaktdaten

Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian +48 531 070 090
+48 94 354 00 12

hotel@hotel-maxymilian.pl

ul. Marcina Borzymowskiego 3-4
78-100 Kolberg, Polska

$$$
Melden Sie sich für unseren Newsletter an. Teilen Sie uns Ihre E-Mail mit, damit Sie als einer der Ersten die aktuellesten Informationen über unsere Sonderangebote erhalten.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen