Anreise:
Abreise:
ab 159
Promo-Code
ANRUFEN Buchung FINDEN

Unterhaltung für Kinder

DZIKI ZACHÓD
To doskonałe miejsce do zabawy skierowane dla najmłodszych odbiorców, idealne na urlop z dziećmi. Ośrodek oferuje wiele atrakcji m.in. plac zabaw dla dzieci, miniaturowe ZOO umiejscowione na terenie miasteczka rodem z westernu. W środku mali turyści mogą spotkać prawdziwych kowboi, pojeździć na koniu, wziąć udział w napadzie na bank, przejechać się na wielbłądzie, poskakać na trampolinie czy wspiąć się na ścianę wspinaczkową. Młody turysta może dobrze zjeść czy obejrzeć indiańskie tańce , a więc nie ma miejsca na nudę. Istnieje również możliwość noclegu.

Öffnungszeiten: ganzjährig, 7 Tage in der Woche, ab 10:00 Uhr
Adresse: Kołobrzeg, Stadtteil Zieleniewo, Straß Wycieczkowa.

 

AQUAPARK MORSKA ODYSEJA

Kompleks pływacki, w skład którego wchodzi podświetlany basen pływacki, basen solankowy oraz kompleks saun (m.in. parowa, fińska oraz sauna na podczerwień).
W środku do dyspozycji gości grota solna, dwa jazuzzi (w tym jedno z widokiem na morze) oraz ku radości dzieci – zjeżdżalnia wodna o długości 60 m. Baseny wyposażone są w kaskady, gejzery i podwodne masaże. Bezpieczeństwo gwarantuje wykwalifikowana kadra ratowników. Idealne miejsce na wodną zabawę dla urlopowiczów z dziećmi.

Öffnungszeiten: ganzjährig 07:00 - 22:00 Uhr
Adresse: direkt an der Seebrüke im Kurhaus „Bałtyk”, Straß Rodziewiczówny 1
Telefon: +48 94 352 40 11

 

OCEANARIUM

Powstałe z myślą o najmłodszych oraz rodzinach z dziećmi, gdzie prezentowane są najróżniejsze gatunki ryb, świat raf koralowych oraz warunki życia podwodnego. Odwiedzający mogą zobaczyć na własne oczy różnorodność biologiczną wód, niebezpieczne gatunki ryb tj. rekiny, mureny czy rogatnice. Jest to wspaniała propozycja edukacyjna skierowana szczególnie dzieci – kadra pracownicza oceanarium prowadzi lekcje przyrodnicze na żywo, gdzie mogą aktywnie uczestniczyć i brać udział w konkursach plastycznych i wiedzy. Oceanarium stanowi dużą atrakcję turystyczną, ponieważ takiego miejsca nie ma w całym mieście.


Öffnungszeiten: täglich 09:00 – 18:00 Uhr
Adresse: Armii Wojska Polskiego 6c
Telefon:
+48 505 183 300

 

INDOOR-SPIELPLAZ "PIOTRUŚ"

Sala zabaw w centrum miasta oferuje na 550 m2 powierzchni dmuchany zamek do skakania, 8 suchych basenów z piłeczkami oraz wiele atrakcji do wspinania i zjeżdżania. "Piotus" świetnia nadaje się na popołudniowe szaleństwa lub na organizację urodzin dla dzieci. Rodzice znajdą miejsce dla siebie, w którym mogą napić się kawy bądź poczytać gazetę.

Öffnungszeiten: 10.00 - 19.00 Uhr
Adresse: ul. Edmunda Łopuskiego 36- 38 (in der Sporthalle "Millenium").
Telefon:
+48 94 355 47 47

 

AQUAPARK "MILLENIUM"

Ein städtisches Schwimmbad im Stadtzentrum: Sportbecken, Rekreationsbecken, 4 Whrilpools, wilder Fluss, 2 Rutschen. Über die Sicherheit wachen qualifizierte Rettungsschwimmer.

Öffnungszeiten: täglich 07.00- 22.00 Uhr
Telefon:
+48 94 355 14 00

Gästebewertungen

"Sehr gutes Hotel in fantastischer und ruhiger Lage. Ich kann es nur weiterempfehlen!"
Wiktor_Z, Booking.com
Ich empfehle es alle weiter.
Katarzyna, holidaycheck.pl
Tolles Hotel!
Lukasz, holidaycheck.pl

Kontaktdaten

Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian +48 531 070 090
+48 94 354 00 12

hotel@hotel-maxymilian.pl

ul. Marcina Borzymowskiego 3-4
78-100 Kolberg, Polska

$$$
Melden Sie sich für unseren Newsletter an. Teilen Sie uns Ihre E-Mail mit, damit Sie als einer der Ersten die aktuellesten Informationen über unsere Sonderangebote erhalten.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen